Pristatymas

 • Užsakymus, kurių suma yra 29 € ir daugiau - visoje Lietuvoje paštomatais ir visoje Lietuvoje, išskyrus Neringą, kurjeriais pristatome nemokamai
  Perkant prekių iki 29 €, pristatymo mokestis kurjeriu yra 4 € (Neringoje - 20,99 € ), pristatymas į paštomatus yra 2 €.
  Prekės pristatomos per 1 - 4 darbo dienas į visus Lietuvos miestus jūsų nurodytu adresu. Prieš pristatant prekes, suderinsime su Jumis tinkamą prekių pristatymo laiką.
  Mūsų siuntas pristato DPD ir Omniva kurjerių tarnybos bei paštomatai. Į Neringą siuntos pristatomos su DPD kurjerių tarnyba arba Omniva paštomatais.
   
  Kurjerių tarnybos DPD ir Omniva
  Mūsų kurjerių tarnybos teikia skubių siuntų pervežimo paslaugas ir kitus logistinius sprendimus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Europoje ir kitose šalyse.
  Šios tarnybos aktyviai prisideda prie siuntų rinkos plėtros ir, skirdamos daug dėmesio ilgalaikiams ryšiams su klientais, užtikrina aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę. Jų paslaugomis naudojasi ir įmonės, kurios savo prekes ar vertybes yra įsipareigojusios pristatyti per parą.
   
  DPD ir Omniva savitarnos terminalai
  Prekes galėsite atsiimti Jums patogiu laiku, pasirinktame savitarnos terminale. Gausite sms pranešimą, kuriame bus nurodytas kodas. Suvesite kodą terminale ir pasimsite siuntą.
 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Prenumeruok ir gauk 10% nuolaidą pirmam kavos pirkimui Prenumeruoti